III. Családi Nap

\\
III. Családi Nap
június 5, 2022

Immár harmadik alkalommal szervezte meg a Gödöllői Kolping család, Szabó Jenőné Gabi néni hitoktató összefogásával az egyházközségi családi napot, melynek elsődleges célja a családok egyházközségbe hívogatása volt. Pici atya köszöntője után a családok közös vetélkedője kezdődött meg, amit a gyerekeknek meseolvasás követte, a felnőttek pedig megismerkedhettek dr. Pál Gabriella előadásán keresztül a szeptemberben induló Alfa kurzussal.

Ezt követően a Kolping család tagjai mondták el, miért is tagjai a Kolping közösségnek. A beszélgetéseket ismét ügyességi játékok követték, ami mellett kézműveskedésre is volt lehetőség. A délutánt közös, szentlélek dicsőítő énekkel zártuk. Bízunk benne, hogy az érdeklődők közelebb kerültek az egyházközségünköz!

2022 június 05. – III. Családi Nap